Kancelaria adwokacka

Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbary Szymanik – nie możemy pochwalić się kilkudziesięcioletnią obecnością na rynku, jednak już teraz możemy poszczycić się licznymi sukcesami oraz zadowoleniem wielu klientów z kraju i z zagranicy. Skutecznie dbamy o realizację celów naszych klientów oraz o właściwe zabezpieczenie ich interesów.
Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną dla podmiotów publicznych, przedsiębiorstw a także dla klientów indywidualnych. Nasza oferta skierowana jest również do klientów zagranicznych, którzy na terenie Polski potrzebują wsparcia prawnika.

 

Kancelaria zapewnia pomoc prawną w większości dziedzin prawa, realizując ją począwszy od porady prawnej, poprzez reprezentację w negocjacjach, postępowaniach przedsądowych i egzekucyjnych, aż po zapewnienie zastępstwa procesowego przed sądami, urzędami państwowymi i samorządowymi. W razie potrzeby zapewniamy kooperacje ze specjalistami z dziedzin pokrewnych (notariusze, tłumacze przysięgli, rzeczoznawcy majątkowi, biegli rewidenci, eksperci z zakresu medycyny, etc.)
Współpracując, wykorzystujemy różne kanały komunikacji, co oznacza, że znaczna część usług może być realizowana z wykorzystaniem Internetu i rozmów telefonicznych. Pozostajemy także do dyspozycji w siedzibie Kancelarii, we Wrocławiu przy ulicy Jesionowej 50/1. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie i skorzystania z naszych usług.

Masz pytania?

Zadzwoń +48 601 436 405

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Rzetelnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Przejdź do formularza kontaktowego