O mnie

adw. Barbara Szymanik

Jestem absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu (magister prawa, magister administracji). Studiowałam na Uniwersytecie w Tromsø w Norwegii oraz na East Tennessee State University w Stanach Zjednoczonych. Ukończyłam Podyplomowe Studia Prawa Medycznego i Bioetyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem członkiem Izby Adwokackiej we Wrocławiu.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w kancelariach prawnych, specjalizujących się w sprawach z zakresu ubezpieczeń gospodarczych, zarządzania nieruchomościami, obsłudze konsumentów w ich relacjach z przedsiębiorcami, usługach z obszaru prawa cywilnego.

Pod okiem doświadczonych adwokatów zdobyłam również doświadczenie z zakresu prawa karnego i prawa administracyjnego, a także zajmowałam się problematyką odpowiedzialności lekarzy i innych podmiotów wykonujących zawód medyczny, praw pacjenta, roli biegłego w procesach medycznych.
W swojej praktyce świadczę pomoc w zakresie wszystkich najważniejszych dziedzin prawa, zarówno Klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. Zindywidualizowane podejście do Klienta, zdobyta wiedza i bogate doświadczenie gwarantują fachową obsługę prawną, owocując opracowywaniem skutecznych i najbardziej korzystnych rozwiązań.

Masz pytania?

Zadzwoń +48 601 436 405

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Rzetelnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Przejdź do formularza kontaktowego